Men rnei
DUYURULAR

ıcert ınternatıonal

IC. Uluslar arası Kontrol ve Sertifikasyon Denetim ve Gözetim Eğitim Hizmetleri San.Tic. Ltd.Şti..

 30.12.2010 tarihinde 

-    Yaş meyve sebze

-    Tarla Bitkileri

-    Çiçek ve süs bitkileri

-    Fide ve Fidancılık

-    Çay.

 Yetki Kapsamında Belgelendirme Hizmetlerine Başlamıştır.

* Kuruluşumuz AKREDİTASYON çalışmalarına başlamıştır.

 

HABERLER

haberler

 

DiGER DiLLER
 


FİRMA YAPISI


IC ULUSLARARASI SERTİFİKASYON GÖZETİM VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ  Belgelendirme, farklı ülkelerde veya bölgelerde farklı zamanlarda benzer teknolojiler için geliştirilen farklı standartlar zaman zaman "ticaret için teknik engel" olarak adlandırılarak, üreticilere karşı kullanılmaktadır. Gıda kalitesinin korunması veya iyileştirilmesi için geliştirilmiş projelerin promosyonu ile her bölgenin kendine has ürünleri kadar sağlık garantilerine saygı gösteren geleneksel üretim metodlarının da korunmasını, markalaşmalarını sağlayarak bir fark yaratan uluslararası işletmelerin sektörünün çıkarlarının gözetilmesinde bir  önemli bir rol üstlenmiştir.

 

IC ULUSLARARASI SERTİFİKASYON GÖZETİM VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ  olarak ;

 

Ø  SİSTEM BELGELENDİRME

Ø  ÜRÜN BELGELENDİRME

Ø  PERSONEL BELGELENDİRME

Ø  GÖZETİM

gibi sistemlerinin denetimi ve belgelendirmesi yer almaktadır.

 

Uluslar arası eşdeğerliliklerin sağlanması ve geleceğe yatırım açısından en önemli atılımlardan biri mesleki yeterliliklerin belirlenip gerekli eğitimler sağlanması IC ULUSLARARASI SERTİFİKASYON GÖZETİM VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ  olarak  görev edinmiştir. Bu çalışmalar neticesinde eğitilen personel hak ettiği değeri bularak uluslararası platformada yerini alacaktır.

 

Kuruluş ve sistemlerin temelinde  yer alan eğitim, kişilerin kendini yetiştirmesi  ve geliştirmesi açısından da önemli bir yer tutar

Ürün belgelendirmesi yapan bütün kurumların ayrım gözetilmeksizin tabi oldukları kriterlerin yerine getirilmesini güvence altına alan yetkili kurumlar önünde gıda ürünlerinin kalitesini doğrulamayı arzu eden tüm firmalar karşısında firmamızın inanılırlık ve güvenini sağlamak son derece önemlidir.

Bunun için, faaliyetlerimizde tarafsızlık, objektiflik , bağımsızlık , organizasyon kapasitesi ve bilgiyi göstermekle kalmayıp, ayrıca hizmetimizin kalitesinin devamlılığını ve daha da iyileştirilmesini sağlamamız gerekmektedir.

IC ULUSLARARASI SERTİFİKASYON GÖZETİM VE EĞİTİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ  Belgelendirme Kılavuzu, firmada gerçekleştirilen faaliyetlerin belgesel biçimde sistematik ve planlı olarak ele alınmasını , belgelendirme faaliyetimizin kalitesini güvence altına almayı ve  olumsuz yönde etkileyecek olası herhangi bir anomaliyi engellemeyi  hedeflemektedir.

Samsun Kombi Servisi - Web Tasarım Faks :90 216 444 38 61
Telefon :90 216 444 38 61
BAHARİYE CADDESİ SÜLEYMANPAŞA SOKAK AYBERK İŞ MERKEZİ KAT:4 NO:48